00800 1919 0000 8:00-16:00 CET

O Tetras prekladoch


O nás

Tetras Translations je medzinárodná spoločnosť s 20-ročnými skúsenosťami. Vyhotovíme pre vás profesionálne technické tlmočnícke zákazky, všetky preklady, lokalizácie, služby DTP a služby v oblasti technickej dokumentácie. Riadime sa vašimi požiadavkami a individuálnymi prianiami. Na našu precíznu, svedomitú a kvalitnú prácu sa môžete vždy spoľahnúť.

Ak preklad – tak od Tetrasu

Naša medzinárodná spoločnosť s hlavným sídlom v Mníchove a ďalšími pobočkami v USA, na Slovensku, v Česku a Poľsku má zákazníkov na všetkých kontinentoch sveta. Sme hrdí na to, že od roku 2012 patríme k TOP 100 najlepším poskytovateľom prekladateľských služieb celosvetovo.

Spolupracujeme s prekladateľmi, revízormi, odborníkmi, špecialistami a vedcami z viac ako 40 krajín. Pri našich projektoch zamestnávame vždy rodených hovoriacich požadovaného cieľového jazyka.

Naši 23 interní prekladatelia a externí spolupracovníci preložia približne 549 jazykových kombinácií pre takmer 6000 zákazníkov.

Neprekladáme iba technické príručky, zabezpečujeme aj bezchybné preklady internetových stránok / internetových obchodov, marketingového materiálu, brožúr, vývozných a ostatných dokumentov.

Náš spôsob práce podľa noriem ISO 9001:2008 a 17100:2015 ručí za kvalitu služieb a spokojnosť našich zákazníkov. Vaše preklady budú vypracované kvalifikovanými prekladateľmi, zrevidované revízormi s rovnakou kvalifikáciou a skontrolované profesionálne vyškolenými projektovými manažérmi.

Projektoví manažéri spoločnosti Tetras sa aktívne zúčastňujú na procesoch kontroly – táto kontrola obsahuje okrem iného aj kontrolu primeraného používania pracovných postupov a ich zhodu so zdokumentovanými informáciami.

Pravidelné školenia – naši projektoví manažéri sú výborne oboznámení s novinkami v oblasti technických programov potrebných na prípravu súborov a kontrolu QA.